UrbiGame – miejsce twojego wyboru

urbi scenariusz

Aplikacja UrbiGame udostępnia wiele scenariuszy gier. Wybór jednak nie ogranicza się tylko do scenariusza. Aplikacja pozwala na optymalne dostosowanie gry do potrzeb gracza.

Grupowo czy indywidualnie?

Zasadniczo gry, w tym także gry miejskie, są rozgrywane grupowo – taka jest idea gier. Gracze wchodzą ze sobą w interakcje. Jednak UrbiGame stara się stworzyć warunki również dla graczy indywidualnych poprzez odrębną kategorię scenariuszy pozwalających na rywalizację niejednoczesną i zapisywanie punktów w tabeli wyników.

Własny scenariusz czy scenariusz predefiniowany?

To zasadnicze pytanie – chcesz skorzystać z gotowego scenariusza czy zbudować własny? Większość graczy zapewne wybierze coś z listy, szczególnie ci początkujący. Dla tych, którym to nie wystarcza aplikacja oferuje możliwość skonstruowania własnego scenariusza, którym można dzielić się z innymi – wszystkimi graczami lub tylko ze znajomymi.

Gra komercyjna czy gra niekomercyjna?

Możliwość kreowania własnych scenariuszy jest skierowana nie tylko dla „zwykłych” użytkowników, ale także do przedsiębiorstw, które mogą wykorzystać to marketingowo.

Prywatnie czy publicznie?

Użytkownik tworzący własny scenariusz ma prawo decydować, komu udostępnia swoją grę. Może zdefiniować, że gra jest publiczna – wszyscy użytkownicy aplikacji UrbiGame mogą w nią grać, komentować itd. Jeśli ustawi status na prywatny, zaprasza do gry tylko wybrane osoby.

Jednorazowo czy trwale?

Chodzi o poszczególne rozgrywki. Gra może tworzyć zamkniętą całość i kończyć się po jednej rozgrywce, ale może także mieć trwały charakter, mieć otwartą formułę, do której wraca się dowolna ilość razy.