Blog

UrbiGame na dwóch poziomach

Aplikacja UrbiGame jest tak skonstruowana, że użytkownik może wybierać, czy chce korzystać z poziomu aplikacji, czy z poziomu portalu.

DETAIL

Nowoczesne technologie wykorzystywane prze UrbiGame

Aplikacja UrbiGame ma nowoczesną formułę nie tylko ze względu na ideę, ale także ze względu na nowoczesne technologie, dzięki którym funkcjonuje. Chcesz wiedzieć jakie?

DETAIL

UrbiGame – miejsce twojego wyboru

Aplikacja UrbiGame udostępnia wiele scenariuszy gier. Wybór jednak nie ogranicza się tylko do scenariusza. Aplikacja pozwala na optymalne dostosowanie gry do potrzeb gracza.

DETAIL

Gracze UrbiGame

Jeśli chcielibyśmy sklasyfikować użytkowników aplikacji UrbiGame, można by podzielić ich na trzy grupy – graczy pasywnych, graczy aktywnych i gamemasterów.

DETAIL

Jak działa aplikacja UrbiGame?

Aplikacja UrbiGame przede wszystkim ma sprawiać frajdę. W jaki sposób? Przez udostępnienie gier o charakterze rozrywkowym, edukacyjnym i komercyjnym, które rozgrywa się na ulicach miasta.

DETAIL

Czy marka może stworzyć swoją grę?

Żeby było jasne – pytanie nie dotyczy tego, czy producent gry może stworzyć grę. Chodzi o to, czy marka w ogóle nie związana z rynkiem gier może zaprosić swoich klientów lub potencjalnych klientów do gry. […]

DETAIL

Gra jako teatr

Koncepcja życia jako teatru znana jest już od dawna, w szczególności tym, którzy interesują się nie tylko teatrem, ale też literaturą. A gdyby tak porównać grę do teatru? Interaktywnego teatru…

DETAIL

Gry – niebezpieczne czy wychowawcze?

Wielu dorosłych – szczególnie rodzice i nauczyciele – widzą w grach zagrożenie. Szczególnie chodzi tu o gry komputerowe. Tymczasem najmłodsze pokolenie uwielbia grać i robi to od najmłodszych lat, bo już jako maluchy sięgają po […]

DETAIL

Gra w mieście trzech wież

Niewielkie miasta także mogą mieć swoje gry. Weźmy taki Żmigród – miasto zamieszkiwane przez niecałe 7 tys. osób – ma swoją grę turystyczną.

DETAIL

Przewaga gier miejskich nad grami komputerowymi

Gry komputerowe i gry miejskie mają swoich zagorzałych zwolenników. Te pierwsze są znacznie bardziej powszechne. Ich fani czekają na kolejne wydanie swoich ukochanych gier, spędzają długie godziny i zarywają noce, żeby tylko „wbić” kolejny level. […]

DETAIL